środa, Czerwiec 20Ostrowiec Świętokrzyski w sieci

Wydarzenia

 • sob
  06
  Sty
  2018
  13:00:00Rynek miejski

  Tak jak w ubiegłym roku ostrowieckie orszaki wyruszą z trzech parafii.  O godzinie 13.00 wierni wystartują z parafii Matki Bożej Saletyńskiej na Piaskach, parafii Miłosierdzia Bożego na Ogrodach i chwilę po 13 z parafii św. Michała Archanioła. Wspólne spotkanie odbędzie się na ostrowieckim rynku o godz. 13.30, gdzie uczestnicy oddadzą pokłon Dzieciątku i zawierzą Mu miasto oraz jego mieszkańców. Na uczestników czekają niespodzianki i atrakcje.

  Podczas Orszaków organizowanych w Diecezji Sandomierskiej będzie prowadzona zbiórka charytatywna środków czystości i słodyczy dla Domu Pomocy Społecznej w Gościeradowie. Wyznaczeni wolontariusze Diecezjalnej Caritas będą kwestowali na rzecz dzieci i osób dorosłych przebywających w tej placówce.

  Orszak Trzech Króli przejdzie ulicami Ostrowca Świętokrzyskiego już po raz piąty.

 • sob
  06
  Sty
  2018
  18:30:00Kościół Najświętszego Serca Jezusowego

  received_1763802000306203

  Koncert Kolęd i Pastorałek w wykonaniu zespołu Champion i gości.

 • nie
  07
  Sty
  2018
  17:00:00Hala Widowiskowo Sportowa ul. Świętokrzyska 11

  Liga Siatkówki Kobiet - 12 kolejka

  KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - ENEA PTPS Piła

 • nie
  07
  Sty
  2018
  18:30:00Kolegiata Św. Michała

  Koncert Kolęd w wykonaniu uczniów, pedagogów i absolwentów Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Ostrowcu Świętokrzyskim.

  koncert_koled_szkola_muzyczna_2018

 • pon
  08
  Sty
  2018
  19:00:00Sala Kina Etiuda - al. 3-go Maja

  koncert_wiedenski_ostrowiec

   

  Bilety w cenie 100 zł. do nabycia w Kinie Etiuda

  Woytek Mrozek Production

  Wiedeńska Gala Noworoczna

  Królewskiej Orkiestry Odessy

  ( OPERA, OPERETKA, MUSICAL )

  Soliści Narodowej Operetki w Kijowie i Sceny Lwowskiej

  Tancerze Narodowego Teatru Opery i Baletu w Odessie

  Zapraszamy Państwa w podróż do romantycznego i roztańczonego Wiednia, magicznego świata operetki, gdzie rozbrzmiewać będą radosne walce Johanna Straussa, gdzie w pełnych zachwytu dźwiękach usłyszeć będzie można szelest długich sukien, huk rozlewanego szampana, czy miłosnych westchnień w alkowach. Znamienite kompozycje w wykonaniu Królewskiej Orkiestry z Odessy oraz solistów odesskiej i kijowskiej sceny, przeniosą słuchaczy do ojczyzny walca oraz polki prezentując niezwykły kunszt wokalny i wykreują dla Państwa najwspanialsze duety miłosne. Ta niezwykła gala wzbogacona jest wirtuozowskim tańcem par tanecznych, barwnymi kreacjami i bogatą choreografią, co pozwoli na doświadczenie wielu doznań artystycznych w iście książęcym stylu.

  Artyści na co dzień pracujący w teatrach to muzycy, soliści i tancerze prezentujący najwyższy poziom, biorący udział w projektach międzynarodowych, a także laureaci znaczących międzynarodowych konkursów wokalnych i instrumentalnych.

   

  Wspaniali artyści, bogactwo strojów, nowatorstwo choreografii wzbogacone wirtuozerskim tańcem par baletowych to bogactwo doznań artystycznych w najlepszym wykonaniu, na które Państwa serdecznie zapraszamy. Koncert z Wiednia w naszym mieście !

   

  Wykonawcy:

  • Miroslaw Krill  dyrygent
  • Halyna Gregorchak  sopran
  • Natalia Prysich  sopran
  • Oksana Maletska  sopran
  • Volodymyr Ordynsky  tenor
  • Anatoliy Oronovski  tenor
  • Volodymyr Shagay  baryton
  • Tancerze Opery i Baletu w Odessie
  • Królewska Orkiestra Odessy
 • pt
  12
  Sty
  2018
  czw
  25
  Sty
  2018
  16:00:00Muzeum Archeologiczne i Rezerwat Krzemionki

  Wystawę tworzy 70 zdjęć, wybranych z wystaw będących wynikiem konkursu fotograficznego Wildlife Photographer of the Year w latach 2002-2016, organizowanego corocznie, od 1965 r., przez BBC Worldwide i Natural History Museum w Londynie, a od czterech lat wyłącznie przez Muzeum. W ciągu tych 15-tu lat wszystkie edycje wystawy były prezentowane w Polsce.

  Organizatorem prezentacji wystawy w Polsce jest Agencja Zegart.

  Wernisaż wystawy Fotografia dzikiej przyrody – Muzeum Archeologiczne i Rezerwat Krzemionki

  12.01.2018 r. (piątek), godzina 16:00

  Wystawa potrwa do 25 lutego 2018 r.

 • sob
  13
  Sty
  2018
  17:00:00Hala Widowiskowo Sportowa ul. Świętokrzyska 11

  I Liga piłki ręcznej KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski - SPR PWSZ Tarnów

  ceny biletów 8 i 10 zł. Młodzież ze szkół podstawowych i gimnazjów za darmo.

 • nie
  14
  Sty
  2018
  10:00:00Park Miejski im. Marszałka Józefa Piłsudskiego

  policzsiezcukrzyca

  1.Bieg odbędzie się w dniu 14 stycznia 2018 r. na terenie Parku Miejskiego im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Ostrowcu Świętokrzyskim.
  2. Program szczegółowy
  8:30 - otwarcie biura zawodów ( kino Etiuda)
  10:15 - zamknięcie biura zawodów
  10:00 – start biegów dla dzieci
  10:30 – start biegu głównego
  Ok 11:00 Dekoracja zwycięzców
  3. Start i meta biegu będą zlokalizowane przy wejściu do Parku Miejskiego w Ostrowcu Świętokrzyskim.
  4. Długość trasy: ok. 2 km alejkami Parku Miejskiego. Limit czasu 25 minut.
  5. Brak pomiaru czasu
  6. Zgłoszenia do biegu będą przyjmowane w dniu biegu w biurze zawodów, oraz mailowo ostrobiec@wp.pl do 13 stycznia 2018 do godz.12.
  7. Limit uczestników w biegu wynosi 100 osób. Organizator zastrzega sobie prawo wcześniejszego zamknięcia zapisów w przypadku wypełnienia się limitu zgłoszeń.
  9. Opłata startowa za udział w biegu wynosi minimum 20 PLN i jest w całości przeznaczona na zakup pomp insulinowych dla kobiet w ciąży.
  10 Organizatorzy biegu nie wystawiają faktur VAT.
  11. W ramach opłaty startowej każdy uczestnik biegu otrzymuje:
  a. numer startowy,
  b. medal na mecie
  KLASYFIKACJA I NAGRODY:
  Puchar dla pierwszej kobiety i pierwszego mężczyzny na mecie.
  oraz puchar dla Najhojniejszego Darczyńcy
  Zapraszamy!!!

 • nie
  14
  Sty
  2018
  15:30:00Rynek miejski

  wosp18

  26 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy w Ostrowcu Świętokrzyskim

  Seniorzy z UTW, Studio Pandora

  17:00 Master Team

  18:00 Katarzyna Góras

  19:00 Patryk Kumór

  20:00 światełko do nieba

 • sob
  20
  Sty
  2018
  16:00:00Hala Widowiskowo Sportowa ul. Świętokrzyska 11

  III Ostrowiecka Gala Sportu:

  Wybrani zostaną najlepsi sportowcy z Ostrowca w kategoriach:

  Drużyna Roku, Talent Roku, Odkrycie Roku, Sportowiec Roku, Zawodnicy Olimpiad Specjalnych oraz Trener Roku.

  Szczegóły tutaj:

  http://sport.um.ostrowiec.pl/2017/

  Wstęp wolny

 • pon
  22
  Sty
  2018
  17:00:00Sala Kina Etiuda - al. 3-go Maja

  pikantni_ostrowiec

  PIKANTNI

  Komedia austriackiego dramaturga Stefana Vögla w znakomitej obsadzie.

  Obsada:


  Doris - Barbara Kurdej-Szatan

  Bea - Anna Mucha

  Christoph - Mikołaj Roznerski lub Mikołaj Krawczyk

  Alex - Michał Ziembicki

  Dwie znudzone sobą pary małżeńskie Alex i Doris oraz Bea i Christoph, szukają wrażeń, by podnieść temperaturę swoich związków. Pary poznały się na portalu randkowym i postanowiły urządzić wspólną, intymną schadzkę...

  Rezerwacja miejsc pod numerem 781 804 070 (Jolanta Zawisza). Bilety w cenie 90 i 70 złotych do nabycia w kinie przy Alei 3 Maja 6 od 2 stycznia 2018 roku.

 • pt
  26
  Sty
  2018
  nie
  28
  Sty
  2018
  14:00:00 Jura Park - Bałtowski Kompleks Turystyczny

  W ostatni weekend stycznia (26-28.01.2018) w Bałtowskim Kompleksie Turystycznym odbywać się będzie Bałtowska Zimowa Fiesta Balonowa. To pierwsze takie wydarzenie w woj. świętokrzyskim i jedno z największych wydarzeń zimowych w skali kraju – tak więc szczególna okazja – żeby skorzystać, przyjechać i wspólnie się pobawić.

  Starty balonów – procedura stawiania tych wyjątkowych statków powietrznych, dmuchania i grzania powłoki jest bardzo widowiskowa, do tego planowany jest w sobotę ok. g. 17.30 pokaz nocny, tzw. Night Glow – gdzie z otwartych palników ciemność rozjaśnią kilkumetrowe słupy ognia, którym towarzyszyć będzie muzyka. W programie imprezy zaplanowane zostały 4 loty: w piątek - godz. 14:30, sobota - godz. 8:00 oraz 14:30, niedziela - godz. 8:00. Decydująca jest jednak pogoda, dlatego terminy mogą ulec zmianie.

  Starty balonów i naloty na krzyż odbywać się będą na terenie Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego. Wiele emocji budzą naloty balonów na krzyż i rzuty markerem (obciążnik na taśmie) do owego krzyża. To z pewnością wydarzenie, które zostanie w pamięci.

  W zawodach uczestniczyć będzie 8 balonów na ogrzane powietrze, w tym jeden tzw. Chopper – jedyny w Polsce i nieliczny wśród balonów na świecie. Czym się różni? Zamiast kosza ma siodełko z uprzężą, a nogi „dyndają” w powietrzu.

  Wśród konkurencji balonowych mają się odbyć m.in. pogoń za lisem i krzyż (z rzutem grawitacyjnym) w pobliżu stoku. Impreza ma charakter fiestowy, konkurencje będą odbywały się na oczach widzów i będą komentowane na bieżąco, przez głośniki na stoku. Działania mają przybliżyć tę historyczną, acz nieoczywistą dyscyplinę sportu, a jednocześnie zainteresować kolejne pokolenia potencjalnych „balonistów”. Balon przemieszcza się zgodniez kierunkiem wiatru, jak więc dotrzeć nim w wyznaczony punkt? O tym, w ciekawy sposób organizatorzy opowiedzą podczas imprezy.

  Należy dodać, że starty, loty i lądowania wykonywane są z uwzględnieniem wszelkich norm bezpieczeństwa, teren będzie ogrodzony – tak więc bezpieczny dla rodzin z dziećmi.

  Szwajcaria Bałtowska uruchomiła już wyciągi krzesełkowe i orczyk, stok jest oświetlony, naśnieżony. Liczymy, że pogoda będzie łaskawa i na fiestę.

  Organizatorem imprezy jest Kraków Balloon Team przy współpracy z Bałtowskim Kompleksem Turystycznym, Jura Park i Szwajcarią Bałtowską. Imprezę wspierają: Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego, Gaspol, Dealer BMW ZK Motors, Cityboard Media, Recevent. Opiekę sprawuje: Aeroklub Krakowski.

  Na początku stycznia w Nowym Targu odbyły się po raz piąty Zimowe zawody balonowe, pod linkiem film, który pozwoli sobie wyobrazić, jak to może wyglądać: https://www.youtube.com/watch?v=8ON2FJ7cyLo

  Imprezę wspierają:

  Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego
  Gaspol S.A.
  Aeroklub Krakowski
  Krakow Balloon Team
  JuraPark - Bałtowski Kompleks Turystyczny
  Szwajcaria Bałtowska - Bałtowski Kompleks Turystyczny
  Cityboard Media
  Recevent
  BMW ZK Motors Kielce

  * loty oraz ich godziny uzależnione są od warunków atmosferycznych, w związku z tym kolejność wydarzeń może ulec zmianie!

 • pt
  26
  Sty
  2018
  18:00:00Hala Widowiskowo Sportowa ul. Świętokrzyska 11

  Liga Siatkówki Kobiet

  KSZO Ostrowiec - BKS Profi Credit Bielsko-Biała

 • pt
  26
  Sty
  2018
  20:00:00Klub Perspektywy Al. 3 Maja 6

  Do Polski z Wielkiej Brytanii przyleci James Harries! Jeśli o nim nie słyszałeś, wiedz, że to nie nowa postać na muzycznej scenie. Ma na koncie sześć albumów, świetne recenzje w branżowej prasie i koncerty na całym świecie (ostatnio odwiedził m. in. Izrael, Chiny, Niemcy, Wietnam, Holandię i Słowację). Krytycy porównują jego twórczość do takich artystów jak Ryan Adams, Damien Rice i Jeff Buckley. Jego muzyka to wypadkowa folku, alt country i bluesa. Utwory Jamesa gościły w szesnastu międzynarodowych filmach! Podczas polskiej trasy koncertowej promować będzie nowy album „Live in Bratislava”.

 • sob
  27
  Sty
  2018
  16-20Ćmielów - Dom Kultury ul. Rynek 50

  27 stycznia 2018 roku w Domu Kultury im. Witolda Gombrowicza w Ćmielowie odbędzie się koncert charytatywny zespołów "Ćmielowskiej Muzyki Alternatywnej" Friedhof i Azotox. Podczas koncertu będą zbierane pieniądze na leczenie chorej od urodzenia Oliwii.

  Bilety "cegiełki":
  5 zł- młodzież
  10 zł - dorośli
  Chętni mogą kupić dowolna ilość "cegiełek":)

  Oliwia urodziła się 4.11.2002 dwa tygodnie po terminie. Podczas porodu zachłysnęła się wodami płodowymi ale mimo to uzyskała 10 pkt.w skali Ap. Po pierwszym szczepieniu obowiązkowym dostała zapalenia stawu barkowego i sepsę. Przeżyła. Potem zaczęły się problemy z siadaniem po rehabilitacji zaczęła siadać w wieku 9.5 miesiąca. Nie raczkowała. Wreszcie zaczęła chodzić i mówić i nagle gdy skończyła 2 latka coś się zaczęło dziać. Przestała mòwić i pojawiły się wymioty i utraty przytomności. Po roku leczenia na żołądek okazało się że to padaczka i że przez ten rok zaszły nieodwracalne zmiany w mózgu. Następnie kolejna diagnoza -upošledzenie umysłowe. Gdy już przyzwyczailiśmy się do tego okazało się że padaczka jest lekooporna że leki działają ale tylko chwilę. Że im więcej napadów tym bardziej pogłębia się upośledzenie, że głowie są dwie torbiele z czego jedna w płacie czołowo skroniowym nieoperacyjna bo owinięta zwojami mózgu. Mimo wszystko jakoś dawaliśmy sobie radę ale ostatni napady znacznie się nasiliły,leki przestały działać a zmienić nie ma już na co. Jedyną nadzieją okazała się terapia olejem CBD z konopii. Jednak jest to kosztowna terapia od 650 do ok.2000 zł miesięcznie. Terapia twa tydzień i są już efekty. Nie możemy jej teraz przerwać dlatego prosimy o pomoc.

  Można tez pomoc przez przelew:
  https://zrzutka.pl/x8ppsm

 • nie
  28
  Sty
  2018
  15:00:00Hala Widowiskowo Sportowa ul. Świętokrzyska 11

  I liga piłki ręcznej mężczyzn

  KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. - Politechnika Anilana Łódź

 • sob
  03
  Lut
  2018
  nie
  04
  Lut
  2018
  10-18Bałtów - Szwajcaria Bałtowska

  Zapraszamy wszystkich którzy lubią skakać na nartach lub snowboardzie, chcą popracować nad techniką swoich skoków lub po prostu po raz pierwszy skoczyć

  Miękkie lądowanie gwarantowane

  Więcej info znajdziecie w wydarzeniu  https://www.facebook.com/events/1638886322844644/

  bangbag

 • sob
  03
  Lut
  2018
  17:00:00Hala Widowiskowo Sportowa ul. Świętokrzyska 11

  I liga piłki ręcznej mężczyzn grupa B.

  KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski - KSSPR Końskie.

 • pon
  05
  Lut
  2018
  17:00:00Sala Kina Etiuda - al. 3-go Maja

  atrakcyjny_ostrowiec

   Rezerwacja miejsc pod numerem 781 804 070 (Jolanta Zawisza) Bilety w cenie 90 i 70 złotych do nabycia w ostrowieckim kinie przy Alei 3 Maja 6 od 2 stycznia 2018 roku.

   

  Komedia Marka Rębacza

  Obsada:

  Mikołaj Roznerski,

  Sylwester Maciejewski,

  Lech Dyblik,

  Adriana Kalska,

  Klaudia Kuchtyk,

  Elżebieta Jarosik

  Aleksandra Nieśpielak

  "Atrakcyjny pozna panią..." to komedia, która powstała w 2000 roku, stając się prawdziwym hitem teatralnym. Blisko 1000 prezentacji w Polsce i za granicą, komedia ta była także pierwowzorem popularnego filmu o tym samym tytule. "Atrakcyjny.." powraca teraz na scenę w nowej odsłonie i gwiazdorskiej obsadzie.

 • sob
  10
  Lut
  2018
  nie
  11
  Lut
  2018
  10:00:00Szwajcaria Bałtowska- Bałtowski Kompleks Turystyczny

   

  miniolimpiada

  Już w najbliższy weekend zapraszamy dzieci i ich rodziców na Mini Olimpiadę Szwajcarii Bałtowskiej.

  Przygotowujemy w sumie 15 konkursów, w różnych kategoriach wiekowych, na czas. Konkursy te to:
  - slalom na nartach,
  - slalom na snowboardzie,
  - zjazd na sankach,
  - zjazd na jabłuszkach.

  ATRAKCYJNE NAGRODY GWARANTOWANE! 🙂

  Wydarzenie zaplanowane jest na dwa dni 10-11 lutego w godzinach 10:00-16:00.
  Biuro Mini Olimpiady znajdziecie w podnóża trasy nr 4 kolei krzesełkowej.

  Gwarantujemy świetną atmosferę oraz zabawę o sportowym charakterze.

  Udział w zawodach jest BEZPŁATNY!

  Osoby niepełnoletnie chcące wystartować w konkursach muszą posiadać zgodę opiekuna prawnego. 

  Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/860594567453399/

 • sob
  10
  Lut
  2018
  19:00:00Malwa - Osiedlowy Dom Społeczny os. Stawki

  Marcin "Kali" Gutkowski
  Kiedy: 10.02 (sobota)
  Gdzie: Malwa (os. Stawki 45)
  Start: 19:00

  BILETY:
  I pula – 30zł ( SOLD OUT)
  II pula - 35 zł
  III pula - 40 zł

  Do nabycia:
  Sklep Sportowy Centrum Sport (Okólna 5, 1 piętro)

  Informujemy, iż osoby poniżej 16 roku życia mogą uczestniczyć w koncercie. Osoby, które nie mają ukończone 16 lat życia proszone są o przyniesienie ze sobą oświadczenia ze zgodą na udział w imprezie podpisanego przez rodzica lub pełnoprawnego opiekuna.
  ---------------------------------------------------------------------------

  Kali - jeden z najpopularniejszych artystów polskiej sceny rap. Autor bestsellerowych płyt „50/50”, „Gdy zgaśnie słońce” czy „Sentymentalnie”. Album „Krime story” wydany w 2016 roku uzyskał status platynowej płyty a książka pod tym samym tytułem cieszyła się dużym zainteresowaniem. Najnowszy album „Chakra” (Step Hurt), wyprodukowany wspólnie z Pawbeats, to koncepcyjny album inspirowany centrami energetycznymi znajdującymi się w organizmie człowieka czyli czakrami. Kompozycje zostały nagrane przy wykorzystaniu żywych instrumentów – obok klasycznych tj. fortepian, skrzypce czy gitara, pojawią się m.in.: sitar, duduk, okaryna, flety, perkusjonalia.

 • sob
  17
  Lut
  2018
  17:00:00Hala Widowiskowo Sportowa ul. Świętokrzyska 11

  Liga Siatkówki Kobiet: KSZO Ostrowiec Świętokrzyski S.A. - Impel Wrocław.

 • sob
  17
  Lut
  2018
  19:00:00Klub Perspektywy Al. 3 Maja 6

  Koncert Krystyny Prońko -

  Krystyna Prońko ! Kameralnie (trio).

  Bilety w cenie 80 zł.

 • nie
  18
  Lut
  2018
  17:00:00Hala Widowiskowo Sportowa ul. Świętokrzyska 11

  I liga piłki ręcznej mężczyzn: KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. - Olimpia Medex Piekary Śląskie

 • sob
  24
  Lut
  2018
  17:00:00Hala Widowiskowo Sportowa ul. Świętokrzyska 11

  I liga piłki ręcznej mężczyzn: KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski - SRS Czuwaj Przemyśl.

 • sob
  03
  Mar
  2018
  17:00:00Hala Widowiskowo Sportowa ul. Świętokrzyska 11

  20 kolejka - Liga Siatkówki Kobiet: KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - ŁKS Commercecon Łódź

 • sob
  03
  Mar
  2018
  19:00:00Malwa - Osiedlowy Dom Społeczny os. Stawki

  Koncert rapera Bedoes od godziny 19 do 22. Bilety w cenie 40 zł.

  bedoes

 • czw
  08
  Mar
  2018
  18:00:00Hala Widowiskowo Sportowa ul. Świętokrzyska 11

  Kombii - Grupa Grzegorza Skawińskiego i Waldemara Tkaczyka wystąpi w Ostrowcu Świętokrzyskim.

  Wstęp na koncert za darmo.

  kombii

 • pt
  16
  Mar
  2018
  nie
  18
  Mar
  2018
  12:00:00Szwajcaria Bałtowska- Bałtowski Kompleks Turystyczny

  Po kilku latach przerwy wraca wiosenna odsłona bałtowskiego rajdu, a wraz z nią nowe rozwiązania, które wzmocnią sportowy charakter rajdu. Klasa turystyczna przeobrazi się w dwie klasy: Turystyk i Turystyk Sport, pierwszą z nich kierujemy do osób, które chcą poczuć klimat rajdu, przeżyć offroadowe wyzwanie, ale bez ciężkiej rywalizacji i narażania swojego auta na uszkodzenia. Turystyk Sport zachowa dotychczasowy charakter klasy Turystycznej.

  Więcej szczegółów Baltowskiebezdroza.pl

 • sob
  17
  Mar
  2018
  15:00:00Stadion KSZO ul. Świętokrzyska

  III liga piłki nożnej: KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Unia Tarnów

 • pt
  23
  Mar
  2018
  20:00:00Klub Perspektywy Al. 3 Maja 6

  Czesław Mozil Solo

  Bilety w cenie 40zł do nabycia w Klubie i Gazecie Ostrowieckiej od 10 lutego.

 • nie
  25
  Mar
  2018
  15:00:00Hala Widowiskowo Sportowa ul. Świętokrzyska 11

  I liga Piłki ręcznej mężczyzn: KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski - KS Uniwersytet Radom

 • czw
  29
  Mar
  2018
  18:00:00Hala Widowiskowo Sportowa ul. Świętokrzyska 11

  Liga Siatkówki kobiet:

  KSZO Ostrowiec Św. - Polski Cukier Muszynianka Muszyna

 • sob
  31
  Mar
  2018
  16:00:00Stadion KSZO ul. Świętokrzyska

  III liga piłki nożnej :

  KSZO 1929 Ostrowiec Św. - Spartakus Daleszyce

 • nie
  08
  Kwi
  2018
  16:30:00Hala Widowiskowo Sportowa ul. Świętokrzyska 11

  "Maj zaczyna się we wtorek".
  Taki tytuł nosi najnowszy program Kabaretu Moralnego Niepokoju. Nie ma w nim polityki, jest za to dużo humoru. Stawiamy pytania, bo to jest istotą sztuki i odpowiadamy na nie, bo głupio tak o coś spytać i cisza. Jak zaplanować wakacje i nie zwariować? Jak rozmawiać z teściem, żeby go nie zabić? Jak być nauczycielem i przetrwać szkolne zebranie? Wiemy, że nie tylko my mamy podobne problemy. Mają je też ludzie na Pomorzu, na Bahamach, w Nowym Jorku i w Czelabińsku. Dlatego nasz program jest na światowym poziomie. Dlatego zapraszamy na nasz "Maj" ludzi z całego świata (dobrze by było gdyby rozumieli po polsku).
  Scenografia i kostiumy: Ilona Binarsch

 • śr
  11
  Kwi
  2018
  18:00:00Hala Widowiskowo Sportowa ul. Świętokrzyska 11

  Liga Siatkówki Kobiet :

  KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Pałac Bydgoszcz.

 • sob
  14
  Kwi
  2018
  17:00:00Stadion KSZO ul. Świętokrzyska

  III liga piłki nożnej

  KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Soła Oświęcim

 • sob
  14
  Kwi
  2018
  8-17Tor WXC ul. Rudzka

  I Runda Mistrzostw Strefy Polski Południowej w Motocrossie 14.04.2018 Ostrowiec Świętokrzyski

  wstęp wolny

 • sob
  05
  Maj
  2018
  15:00:00Hala Widowiskowo Sportowa ul. Świętokrzyska 11

  I liga piłki ręcznej mężczyzn: KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. - ASPR Zawadzkie

 • sob
  05
  Maj
  2018
  19:29:00Stadion KSZO ul. Świętokrzyska

  III Liga piłki nożnej: KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. - Wólczanka Wólka Pełkińska

 • śr
  09
  Maj
  2018
  17:00:00Stadion KSZO ul. Świętokrzyska

  1/4 Finału Okręgowego Pucharu Polski 

  KSZO 1929 Ostrowiec Św. - Neptun Końskie

 • sob
  12
  Maj
  2018
  17:00:00Hala widowiskowo sportowa KSZO przy ul. Świętokrzyskiej 11

  I liga piłki ręcznej mężczyzn KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. - MTS Chrzanów

 • śr
  16
  Maj
  2018
  17Stadion KSZO przy ulicy Świętokrzyskiej

  III Liga piłki nożnej KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Unia Tarnów.

 • sob
  19
  Maj
  2018
  19:29:00Stadion KSZO ul. Świętokrzyska 11

  III liga piłki nożnej KSZO 1929 Ostrowiec Św. - Avia Świdnik

 • śr
  23
  Maj
  2018
  17:00:00Stadion KSZO przy ulicy Świętokrzyskiej

  Półfinał Okręgowego Pucharu Polski :

  KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Spartakus Aureus Daleszyce

 • pt
  01
  Cze
  2018
  15:00:00Park Miejski- Amfiteatr

  Dzień dziecka w Ostrowcu Świętokrzyskim- zaprasza Prezydent Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosław Górczyński.

  Koncert zespołu Dzieci z Brodą, ogród zabaw, poszukiwanie skarbów.

 • pt
  01
  Cze
  2018
  16:00:00-

  XIII MIĘDZYNARODOWY WYŚCIG KOLARSKI „SZLAKIEM WALK MJR HUBALA”

  Etap I Poświętne – Ostrowiec Św.

  01/06/2018 - 193.10 km

  11.00 Podpisywanie listy startowej i prezentacja drużyn

  11:50 Przywitanie kolarzy

  12:00 Start zawodów

  16:30 Przewidywany przyjazd kolarzy Rynek Miejski

  16:45 Dekoracja zwycięzców

  wyscig-hubala-plakat

 • sob
  02
  Cze
  2018
  10-22Stadion SMS ul: Żeromskiego / Sienkiewicza

  Rodzina
  rodzina2

 • sob
  02
  Cze
  2018
  19:29:00Stadion KSZO ul. Świętokrzyska

  KSZO 1929 - PODLASIE Biała Podlaska III Liga piłki nożnej

 • sob
  09
  Cze
  2018
  nie
  10
  Cze
  2018
  10:00:00Bałtów

  Oficjalny start zawodów 9 czerwca, ale czekamy na Was już dzień wcześniej i nakręcamy pozytywną atmosferę

  Raptor Run to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie biegowe w czasie którego zawodnicy rywalizują między sobą na wyjątkowo wymagającym terenie. Trasa wyścigu obejmuje malownicze tereny Bałtowa, miejscowości położonej w dolinie rzeki Kamiennej w województwie Świętokrzyskim. Ukształtowanie tych terenów cechują liczne wąwozy lessowe, bagna, lasy i urwiska skalne, które w naturalny sposób znacząco wpływają na skrajnie ekstremalny charakter biegu. Obszar na którym odbywa się Raptor Run został dodatkowo utrudniony przez przeszkody znane z innych biegów, a także infrastrukturę Raptor Areny- parku wyjątkowo ekstremalnych przeszkód.🦖

  Zawodnicy rywalizować będą na dystansach 6 i 12 kilometrów w 2 kategoriach biegowych - Raptor Run oraz Raptor Prime, z których ten drugi przeznaczony jest dla osób chcących rywalizować z najlepszymi. Zarówno w kategorii Prime oraz w zwykłym Raptorze na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody pieniężne i materialne. 🏆🏆🏆

  Myślisz, że dasz radę❓

  To zapisuj się; i lepiej podkręć intensywność treningów...😎

  🔥🔥🔥W PAKIECIE STARTOWYM OTRZYMASZ:🔥🔥🔥

  ➡️ Medal po ukończeniu biegu
  ➡️ Elektroniczny pomiar czasu
  ➡️ Sportową koszulkę z oddychającego materiału wykonaną przez firmę Iron Pro
  ➡️ Wjazd na imprezę dla siebie i 2 osób towarzyszących
  ➡️ Posiłek regeneracyjny po biegu
  ➡️ Darmową wejściówkę na teren Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego o wartości 75 zł
  ➡️ Zniżka 40% na bilet rodzinny do wykorzystania w jednym z 3 JuraParków w Polsce: Krasiejów, Bałtów, Solec Kujawski
  ➡️ Bezpłatne wejście na pole namiotowe – w pełni strzeżone i z zapleczem sanitarnym

  ➡️A jeśli zakupisz PODWÓJNEGO RAPTORA dodatkowo otrzymasz ZUPEŁNIE ZA DARMO jeden pakiet na Raptora KIDS⬅️

  Zapisujcie się do wydarzenia i bądźcie na bieżąco ze wszystkimi szczegółami❗

  Pakiety już dostępne na www.raptorrun.pl

  źródło: facebook.com

 • nie
  10
  Cze
  2018
  15:00:00Rynek miejski

  RODZINNY PIKNIK NA OSTROWIECKIM RYNKU

  bezpiecznienadrodze

 • sob
  16
  Cze
  2018
  17:00:00Stadion KSZO ul. Świętokrzyska

  III liga piłki nożnej KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Motor Lublin

 • sob
  16
  Cze
  2018
  18:30:00Rynek miejski

  Koncert zespołu Enej

 • nie
  17
  Cze
  2018
  16-22Amfiteatr - Park miejski

  Bob One - Bas Tajpan / Kękę / Pokahontaz

   

  Koncert - Dni Ostrowca 2018

imprezy,wydarzenia,koncerty Ostrowiec Świętokrzyski