niedziela, Październik 22Ostrowiec Świętokrzyski w sieci

Wydarzenia

 • pon
  06
  Lis
  2017
  19:00Kino Etiuda ale. 3-go Maja 6

  Koncert Macieja Maleńczuka - Solo.

  Bilety w cenie 80 zł.

 • sob
  09
  Gru
  2017
  20:00Kielce Hala Legionów

  Orkiestra w Rytmie Disco

  7 niepowtarzalnych koncertów, największe hale, niemal 40 000 uczestników i same gwiazdy- zapraszamy na Orkiestra w Rytmie Disco!

  Już 09.12.2017 roku w Kielcach na jednej scenie wystąpią topowe gwiazdy Disco Polo w towarzystwie Orkiestry Symfonicznej pod batutą Piotra Piątkowskiego. Na scenie wystąpią Boys, Bayer Full, Piękni i Młodzi, Weekend, MixDance.

  Orkiestra w Rytmie Disco to fala nietypowych koncertów muzyki dance. Imprezy odbędą się na przełomie grudnia oraz stycznia w halach sportowo-widowiskowych miast: Bielsko-Biała, Kielce, Włocławek, Częstochowa, Płock, Toruń i Bydgoszcz.

  Na scenie zobaczymy gwiazdy młodego pokolenia oraz wykonawców, którzy od lat królują na listach przebojów. Usłyszymy takie utwory jak: „Majteczki w kropeczki”, „Jesteś szalona”, „Ona tańczy dla mnie”, „Serca dwa” czy „Ona jest taka cudowna”.

  Bilety dostępne są na stronie: https://www.biletomat.pl/bilety/good-crew/

  Więcej informacji na stronie: http://orkiestrawrytmiedisco.pl/

  oraz na FB: https://www.facebook.com/orkiestrawrytmiedisco/

  Informacje o Organizatorze:

  Wydarzenie organizuje Agencja Koncertowo-Wydawnicza „Good Crew” działająca na rynku od 2014 roku. Na swoim koncie ma przygotowanie oraz promocję Pawbeats Utopia, Pawbeats Orchestra, Alibabki. Good Crew może pochwalić się współpracą z największymi gwiazdami m.in. Justyna Steczkowska, Natalia Nykiel, Quebonafide, KęKę, VNM.

  Organizator:

  Agencja Koncertowo-Wydawnicza Good Crew

  http://goodcrew.pl/

  mail: biuro@goodcrew.pl

  goodcrewstaff@gmail.com

  tel. 787 181 385 / 535 040 085

imprezy,wydarzenia,koncerty Ostrowiec Świętokrzyski