wtorek, Grudzień 12Ostrowiec Świętokrzyski w sieci

Zwycięski remis KSZO Odlewnia – niesamowite emocje w ostrowieckiej hali

kszo_odlewnia_viret_z

Remisem 34:34 zakończył się podstawowy czas spotkania szczypiornistów KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski z Viretem Zawiercie. W rozgrywanych w celu wyłonienia zwycięzcy meczu rzutach karnych lepsi byli gospodarze, decydującą bramkę dla KSZO Odlewnia zdobył Mariusz Jurasik który na ostrowieckim parkiecie pojawił się w 40 minucie spotkania kiedy to KSZO przegrywał siedmioma bramkami. Już pierwszy kontakt Jurasika z piłką został zamieniony na bramkę. Chwilę później nasz lewoskrzydłowy zaliczył kolejne trafienie. Goście musieli podwoić krycie w tej strefie boiska co dało grającemu na prawym skrzydle Grzegorzowi Sobutowi więcej miejsca i w konsekwencji kilka trafień w ostatnich minutach spotkania. Jeszcze na dwie minuty prze końcem goście prowadzili trzema bramkami, jednak szybkie akcje wykańczane kolejno przez Bulskiego, Sobuta i na 20 sekund przed końcem Grabowskiego dały ekipie KSZO remis.

W rzutach karnych świetnie spisali się nasi bramkarze Karol Szewczyk i Damian Zając którzy obronili po jednym strzale przeciwników. W drużynie KSZO karnego nie wykorzystał Dimitrij Afanasjev.

W spotkaniu z powodu kontuzji nie zagrali kapitan drużyny Maciej Jeżyna oraz Kamil Kieloch.

W sobotę 2 grudnia KSZO zagra na wyjeździe z ASPR-em Zawadzkie (godz. 18).

KSZO ODLEWNIA OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI – VIRET CMC ZAWIERCIE 34:34 (14:20) karne 4:3

Skład KSZO Odlewnia: Zając, Szewczyk (1)- Grabowski (6), Bulski (8), Goliszewski (4), Sobut (9), Kożeniewski, Afanasjev (1), Falasa (1), Kogutowicz (1), Jurasik (3), Stańko, Wędrak, Telka.

Trenerzy Tomasz Radowiecki, Mariusz Jurasik.