niedziela, Sierpień 19Ostrowiec Świętokrzyski w sieci

Z Podlasiem bez bramek

kszo_podlasie0

Bezbramkowym remisem zakończyło się spotkanie 32 kolejki III Ligi pomiędzy KSZO 1929 Ostrowiec Św. a Podlasiem Biała Podlaska.

Choć więcej sytuacji na zdobycie bramki mieli gospodarze to goście kilkukrotnie bardzo groźnie kontratakowali. Jednak zawsze na posterunku stał Adrian Olszewski. Bramkarz KSZO był zdecydowanie najlepszym zawodnikiem dzisiejszego spotkania w ekipie Przemysława Cecherza.

Spotkanie rozpoczęło się od bramki dla gości (5 min.) jednak sędziowie dopatrzyli się pozycji palonej, w 23 minucie świetną interwencją popisał się Olszewski. W 29 minucie strzał piętką Czajkowskiego przeniósł nad bramką jeden z obrońców Podlasia. Dwie minuty później w pole karne gości wdarł się Kamil Łokieć jednak i on będąc na piątym metrze od bramki przegrał pojedynek z bramkarzem gości. Chwilę później przyjezdnym w utracie bramki pomógł słupek.

Na początku drugiej połowy gospodarze podkręcili nieco tempo gry, efektem tego była poprzeczka Kamińskiego oraz jeszcze w tej samej akcji drugi strzał tego zawodnika. Na miejscu jednak stał bramkarz gości. W 67 minucie kolejną świetną interwencją popisał się Olszewski, który wybronił strzał będąc sam na sam z napastnikiem Podlasia.  78 minuta to kolejne ataki KSZO, strzały jednak albo były niecelne albo padały łupem bramkarza Podlasia. W ostatnich minutach spotkania więcej z gry mieli przyjezdni, którzy zmarnowali jeszcze co najmniej trzy sytuacje strzeleckie.

Skład KSZO 1929: Olszewski – Kudryavtsev, Mężyk, D.Cheba, Janik, Mąka (58 min. Puton), Łokieć (79 min. Ziółkowski), Czajkowski, Persona (67 min. Smuczyński), Kamiński, Jamróz (53 min. Grunt).