poniedziałek, Listopad 20Ostrowiec Świętokrzyski w sieci

Wymęczyli wygraną / Zdjęcia

KSZO 1929 Ostrowiec Św. - MKS Trzebinia Siersza 2:1

Piłkarze KSZO 1929 pokonali dziś przy świętokrzyskiej MKS Trzebinia Siersza 2:1. Spotkanie miało dwa różne oblicza, w pierwszej połowie podopieczni Tadeusza Krawca byli lepsi od gości w każdym elemencie gry.  Niestety choć do zdobycia bramki było co najmniej kilka okazji to udało się zdobyć tylko jedna bramkę.  Michał Grunt precyzyjnym strzałem z lewej strony w długi róg bramki  Kacpra Szymali wykończył zespołową akcję.

Druga połowa to ataki piłkarze z Trzebini i bezradność  gospodarzy.  Wyrównującą  bramkę w 57 minucie zdobył strzałem z rzutu wolnego Michał Kowalik. Ostrowiecki zespół otrząsnął się dopiero w 75 minucie. Groźniejsze akcje zaowocowały rzutem karnym po zagraniu ręką obrońcy gości.  Do piłki podszedł Mateusz Mąka i mocnym strzałem w okienko bramki ustalił wynik meczu na 2:1 dla KSZO 1929.

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – MKS Trzebinia Siersza 2:1 (1:0)

1:0 Michał Grunt 29 min.
1:1 Michał Kowalik 57 min.
2:1 Mateusz Mąka 80 min. (karny)

KSZO: Zacharski – Damian Cheba, Sołtykiewicz, Kudryavtsev, Janik, Łokieć (72 min. Tymoszuk), Czajkowski (82 min. Mężyk), Mąka, Jakubowski (61 min. Patryk Cheba), Kapsa (51 min.  Jamróz), Grunt (65 min.  Puton)