piątek, Styczeń 19Ostrowiec Świętokrzyski w sieci

Wicelider pokazał jak się gra

kszo_wosp

Pewne zwycięstwo odnieśli dziś na hali przy Świętokrzyskiej szczypiorniści SPR-u Tarnów. Goście kontrolowali wynik od samego początku spotkania, już w 4 minucie prowadzili 4:0. Gospodarze nie mogli znaleźć sposobu na wysoką i agresywną obronę tarnowian.  Na domiar złego szczypiorniści KSZO seryjnie marnowali ciężko wypracowane rzuty karne (Wędrak, Antolak, Grabowski i Kogutowicz). W 40 minucie przy stanie 19:28 na parkiet wszedł Mariusz Jurasik, jednak i to było zbyt mało na konsekwentnie i bardzo skutecznie grających gości.

W ekipie KSZO Odlewnia zadebiutował Krzysztof Bernacki (poprzednio Vive Kielce oraz KSSPR Końskie), brakło natomiast Afanasjewa, Kożeniowskiego, Stańki oraz Telki (z tymi zawodnikami rozwiązano umowy). Brakło również Macieja Jeżyny(kontuzja).

Najlepszym strzelcem spotkania został Michał Kubisztal (Tarnów) – strzelec 11 bramek. Szczypiorniści KSZO kolejne spotkanie zagrają 20 stycznia w Świdnicy z ŚKPR-em.

KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. 32 : 38 ( 16 : 22 ) SPR PWSZ Tarnów

skład KSZO Odlewnia: Piątkowski, Szewczyk, Zając – Wędrak(4), Antolak(2), Kogutowicz(3), Grabowski(5), Kieloch, Bulski(3), Sobut(9), Jurasik(3), Goliszewski(1), Bernacki(2), Falasa