wtorek, Sierpień 21Ostrowiec Świętokrzyski w sieci

W KP KSZO 1929 podsumowali rok

Sławomir Góra KSZO

Włodarze KP KSZO 1929 podsumowali dziś rundę jesienną oraz cały sportowy rok 2017 w drużynach piłkarskich KSZO 1929. Prezes Maciej Kozicki przy omawianiu budżetu podziękował sponsorom a w szczególności Urzędowi Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego nie tylko za pomoc finansową ale również przygotowanie na odpowiednim poziomie bazy sportowej. Prezes Kozicki zapowiedział również chęć walki o awans do drugiej ligi pod warunkiem zwiększenia budżetu klubu.

Jednym z elementów dzisiejszego spotkania było pożegnanie trenera Sławomira Góry który zakończył swoją 30-letnią przygodę trenerską w KSZO.

Radny Łukasz Dybiec mówił o rozmowach jakie są prowadzone pomiędzy Urzędem Miasta a Hutą Celsa w sprawie finansowania w większym stopniu ostrowieckiego sportu. Jak podkreślił rozmowy są na tyle zaawansowane że w najbliższym czasie powinniśmy dowiedzieć się o ich efekcie.

Zdjęcia z dzisiejszego spotkania: tutaj.

Trener Tadeusz Krawiec podziękował zawodnikom za dobrą grę  i zaznaczył że ponad 70% zespołu stanowią wychowankowie KSZO gdzie w innych klubach na tym poziomie rozgrywkowym jest dużo gorzej pod tym względem. Waldemar Domagała zwrócił uwagę na to że w grupach młodzieżowych kolejnym sponsorem są rodzice młodych piłkarzy KSZO, dzięki wsparciu których możliwe jest dalsze funkcjonowanie dziesięciu grup wiekowych w klubie.