niedziela, Luty 25Ostrowiec Świętokrzyski w sieci

Przygotowania rozpoczęli od porażki / zdjęcia

dsc09946Trzecioligowy zespół piłkarski KSZO 1929 rozegrał dziś pierwsze spotkanie sparringowe przed rundą wiosenną. Niestety podopieczni Przemysława Cecherza przegrali z grającą w radomskiej lidze okręgowej Powiślanką Lipsko 0:1. Jedyną bramkę w meczu zdobył w 36 minucie Dawid Gardynik.

Skład KSZO 1929: Zacharski – D. Cheba, Sołtykiewicz, Kudriawcew, Persona – Kamiński, Czajkowski, Sarwicki, zawodnik testowany, Janik – Grunt (2 połowa): Olszewski – P. Cheba, Czajkowski, Sołtykiewicz, Janik – Kapsa, Mąka, Puton, Mężyk, Persona (66 min.  Łokieć) – Kamiński

Zespół KSZO przeważał praktycznie przez całe spotkanie, goście ograniczyli się do obrony i z rzadka wychodzili z kontratakami. Jedna z takich akcji dała Powiślance zwycięstwo.

W ostrowieckiej drużynie całe spotkanie rozegrał nowy zawodnik Dawid Kamiński, choć był aktywny nie zdołał trafić do bramki gości. W drugiej połowie na bramce mogliśmy zobaczyć kolejną nową twarz w zespole Przemysława Cecherza : Adriana Olszewskiego, jednak i on nie mógł zaprezentować swoich możliwości ponieważ goście nie zagrażali naszej bramce.

Kolejne spotkanie kontrolne już w najbliższą środę przy ulicy kolejowej. Rywalem będzie Wisła Sandomierz, początek o godzinie 17.

Na zdjęciu Dawid Kamiński w ataku na bramkę Powiślanki.