środa, Czerwiec 20Ostrowiec Świętokrzyski w sieci

Pierwsza porażka piłkarzy na wiosnę

Piłkarze KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski doznali pierwszej porażki w rundzie wiosennej.

Spotkanie z Podhalem w Nowym Targu rozpoczęło się po myśli zespołu z Ostrowca. W 22 minucie nasz zespół bramką z rzutu karnego wyszedł na prowadzenie. Skutecznym egzekutorem był Mateusz Mąka. Później bramki strzelali już tylko gospodarze.  W 30 minucie Adriana Olszewskiego pokonał Damian Mrówka a w 78 minucie Artur Pląskowski.

Skład KSZO 1929: Olszewski – Mężyk, Kudryavtsew, Janik, Kamiński, Smuczyński ( 46 min. Persona), Jamróz (71 min.Puton), Łokieć, D. Cheba, Czajkowski, Mąka (80 min. Grunt).

7.   Stal Rzeszów 31 51

Kolejne spotkanie piłkarze KSZO 1929 rozegrają na stadionie przy Świętokrzyskiej już w najbliższą sobotę o 19:29. Rywalem będzie Podlasie Biała Podlaska.