czwartek, Maj 24Ostrowiec Świętokrzyski w sieci

Piekary grały koncertowo / Zdjęcia

dsc00011

Nie tak wyobrażali sobie kibice i zawodnicy KSZO  Odlewnia przebieg dzisiejszego spotkania z Olimpia Medex Piekary Śląskie. Po prowadzeniu ostrowieckiego zespołu w pierwszych minutach 2:0 do głosu doszli goście skutecznie kontrując nasz zespół. Od szóstej do siedemnastej minuty szczypiorniści ze śląska zdobyli dwanaście bramek, gospodarze odpowiedzieli zaledwie trzema. Wysokie prowadzenie gości pozwoliło im skutecznie kontrolować przebieg gry i sukcesywnie powiększać wynik. Na kilkanaście minut przed końcem Olimpia prowadziła różnicą jedenastu bramek.

KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. 25 : 30 ( 9 : 17 ) Olimpia MEDEX Piekary Śląskie

Skład KSZO: Michał Piątkowski, Karol Szewczyk – BULSKI Jakub 6,Kacper GRABOWSKI 5, Kamil KIELOCH 5, Grzegorz SOBUT 5, Mariusz JURASIK 3,Mateusz ANTOLAK 1, Krzysztof BERNACKI, Filip CHMIELEWSKI, MaciejCUKIERSKI DamianFALASA, Daniel GOLISZEWSKI, Grzegorz HUBKA, Bartosz KOGUTOWICZ, WĘDRAK Krystian.

Trenerzy Tomasz Radowiecki, Mariusz Jurasik.