niedziela, Październik 22Ostrowiec Świętokrzyski w sieci

Orlęta lepsze przy świętokrzyskiej

1:2 przegrali piłkarze KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski na własnym boisku z Orlętami Spomlek Radzyń Podlaski.  Ostrowczanie bardzo szybko, bo już w 2 minucie stracili bramkę. Później nieco nerwowo gonili wynik, udało się to w 48 minucie po indywidualnej akcji Łukasza Jamróza. Goście reklamowali że nasz napastnik pomógł sobie ręką ale sędzia nie miał wątpliwości że bramka została zdobyta prawidłowo.  Po kilku ciekawych akcjach KSZO mogło wydawać się że to gospodarze wywalczą komplet punktów ale w 73 minucie naszych defensorów oszukał Krystian Puton i strzałem z dziesięciu metrów pokonał Zacharskiego ustalając wynik spotkania na 1:2.

KSZO 1929 Ostrowiec Św. – Orlęta- Spomlek Radzyń Podlaski 1:2 (0:1)

0:1 Krystian Stolarczyk 2 min.

1:1 Łukasz Jamróz 48 min.

1:2 Krystian Puton 73  min.

KSZO 1929: Zacharski – D. Cheba (81 min. Mężyk), Sołtykiewicz, Kudryavstev, Janik – Kapsa (59 min. Łokieć), Sarwicki (59 min. Mąka), Puton, Czajkowski (59 min. Grunt), Persona (74 min. P. Cheba) – Jamróz