niedziela, Maj 27Ostrowiec Świętokrzyski w sieci

Lider IV ligi odprawiony / ZDJĘCIA

kszo_neptun6_0

Piłkarze KSZO 1929 Ostrowic Świętokrzyski pokonali dziś w spotkaniu ćwierćfinałowym Okręgowego Pucharu Polski aktualnego lidera IV ligi drużynę Neptuna Końskie 6:0. Bramki dla naszego zespołu strzelali: Jamróz -2, Kapsa, Grunt, Czajkowski oraz Mąka z karnego.

Spotkanie rozpoczęło się z blisko 30-minutowym opóźnieniem z powodu braku odpowiednich służb medycznych. Piłkarze KSZO dominowali na boisku praktycznie przez cały mecz, choć goście kilkukrotnie zdołali zagrozić bramce Zacharskiego.

W 77 minucie czerwoną kartkę za zagranie ręką poza polem karnym otrzymał bramkarz gości Łukasz Herda.

Skład KSZO 1929:  Zacharski – D. Cheba (Smuczyński), Czajkowski, Mężyk, P. Cheba (Ziółkowski) – Kamiński (Łokieć), Mąka, Puton, Mikołajek ( Grunt), Kapsa – Jamróz.

Zdjęcia ze spotkania KSZO 1929 Ostrowiec Św. – Neptun Końskie – tutaj.