czwartek, Maj 24Ostrowiec Świętokrzyski w sieci

Końskie rozgromione

ksspr1

Po świetnym spotkaniu szczypiorniści KSZO Odlewnia rozgromili lokalnego rywala KSSPR Końskie 29:18.  Ostrowiecki zespół od samego początku spotkania wypracowywał przewagę bramkową. Konecczanie nie mogli poradzić sobie z agresywną grą obrońców oraz wysoką skutecznością w bramce Michała Piątkowskiego, efektem tego było pięcio-bramkowe prowadzenie KSZO do przerwy. Od 15 minuty na parkiecie pojawił się Mariusz Jurasik.

W drugiej połowie gra nie uległa zmianie, zespół KSZO systematycznie powiększał przewagę. Nasi trenerzy mogli pozwolić sobie na większe roszady w składzie. Na parkiecie pojawiali się wychowankowie KSZO Kieloch, Cukierski oraz debiutanci Filip Chmielewski oraz Kacper Granat. Wszyscy ci zawodnicy odwdzięczyli się za udział w spotkaniu zdobyczami bramkowymi.

KSZO ODLEWNIA OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI – KSSPR KOŃSKIE 29:18 (12:7)

skład KSZO Odlewnia : Piątkowski, Szewczyk, Grabowski-2, Bulski-8, Jurasik-1, Sobut-4, Kogutowicz-2, Falasa, Bernacki, Antolak-2, Wędrak-2, Kieloch-4, Cukierski-1, Chmielewski-1, Granat-2, trenerzy: Tomasz Radowiecki, Mariusz Jurasik.

W tabeli prowadzi AZS AWF Biała Podlaska (36 punktów), KSZO (19 punktów) jest na dziesiątej pozycji.  Kolejne spotkanie ostrowiecki zespół rozegra w sobotę 10 lutego w Białej Podlaskiej z zespołem lidera.