sobota, Listopad 25Ostrowiec Świętokrzyski w sieci

Kolejna przegrana szczypiornistów KSZO Odlewnia

Kolejnej porażki na pierwszoligowych parkietach doznali szczypiorniści KSZO Odlewnia. Spotkanie z MKS Wieluń miało kilka zwrotów.  W 45 minucie goście prowadzili już ośmioma bramkami 28:20, dwanaście minut później był remis 32:32. W końcówce więcej zimnej krwi zachowali goście i  punkty odjechały do Wielunia.

KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski – MKS Wieluń  34:35  (15:16)

Skład KSZO Odlewnia: Piątkowski, Grabowski (6), Bulski (3), Falasa (1),  Cukierski (1), Kogutowicz- Zając, Afanasjev(4), Goliszewski (9), Kieloch(1), Sobut (9), Hubka.

W tabeli z 15 punktami prowadzi AZS AWF Bielsko Biała, szczypiorniści KSZO zajmują 13 pozycję mając na swoim koncie tylko 3 punkty.

W następnej kolejce rywalem KSZO Odlewnia będzie zespół KS Uniwersytet Radom który aktualne zajmuje 12 miejsce z 6 punktami.