poniedziałek, Listopad 20Ostrowiec Świętokrzyski w sieci

Fatalna końcówka i KSZO Odlewnia bez punktów / ZDJĘCIA

KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. - AZS AWF Biała Podlaska 23:27

Po wyrównanym meczu i fatalnych w wykonaniu KSZO Odlewnia ostatnich trzech minutach nas zespół przegrywa dziś przy świętokrzyskiej z AZS AWF Biała Podlaska 23:27 (13:13).

Praktycznie przez całe spotkanie drużyny wymieniały się zdobyczami bramkowymi wychodząc na prowadzenie raz jedna, raz druga z maksymalna przewagą dwóch bramek.  W 56 minucie bramkę dającą remis 23:23 zdobyli gospodarze. Niestety przez kolejne cztery minuty goście zdobyli cztery bramki z rzędu, gospodarze niestety nie odpowiedzieli żadnym celnym trafieniem.

Najskuteczniejszym zawodnikiem w ekipie Mariusza Jurasika i Tomasza Radowieckiego był Grzegorz Sobut (7 bramek).

KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski – AZS AWF Biała Podlaska 23:27 (13:13)

Skład KSZO Odlewnia: Piatkowski, Zając – Bulski-2, Falasa -3, Jeżyna – 4, Cukierski, Kogutowicz, Afanasjev -1, Sobut – 7, Goliszewski-2, Telka, Kieloch, Antolak -1, Wędrak -3.