sobota, Kwiecień 21Ostrowiec Świętokrzyski w sieci

Derbowe zwycięstwo szczypiornistów KSZO Odlewnia

odlewnia

Szczypiorniści KSZO Odlewnia pokonali wczoraj w derbowym starciu drużynę KS Uniwersytet Radom 29:25.  W pierwszej połowie lepsi byli goście którzy prowadzili już nawet pięcioma bramkami. Po przerwie na parkiecie hali przy Świętokrzyskiej widzieliśmy już inne KSZO. Sześć minut po wznowieniu spotkania ostrowczanie prowadzili 16:15, a następne cztery minuty pozwoliły oderwać się od radomian i zwolnić nieco tempo gry.

Na uwagę zasługuje dobry występ i pewna egzekucja rzutów karnych wychowanka KSZO Odlewnia Filipa Chmielewskiego.  Do gry po kontuzji wrócił kapitan ostrowieckiej drużyny Maciej Jeżyna.

W drużynie z Radomia mogliśmy zobaczyć dwóch zawodników którzy grali w KSZO, byli to Grzegorz Mroczek oraz Radosław Pomiankiewicz.

KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. – KS Uniwersytet Radom 29:25 (12:15)
KSZO: Piątkowski, Szewczyk, Sieniek – Grabowski 7, Sobut 7, Falasa 4, Kieloch 4, Chmielewski 4, Jurasik 2, Bulski 1, Jeżyna, Bernacki. Trenerzy Tomasz Radowiecki, Mariusz Jurasik.

W tabeli z 28- punktami KSZO jest na dziewiątej pozycji, prowadzi AZS AWF Biała Podlaska 51 punktów. Kolejny mecz nasi szczypiorniści rozegrają w czwartek 29 marca z ósmą w tabeli Siódemką Legnica. Początek spotkania o godzinie 18 (w Legnicy).

Zdjęcia ze spotkania KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski – KS Uniwersytet Radom – TUTAJ –