czwartek, Maj 24Ostrowiec Świętokrzyski w sieci

Aleksander Ozga sportowcem roku 2017 w Ostrowcu / Zdjęcia

aleksander_ozga_kszo

Dziś w Hali Widowiskowo Sportowej przy Świętokrzyskiej odbyła się  III Ostrowiecka Gala Sportu.  Na imprezie ogłoszono wyniki plebiscytu na najlepszych sportowców, trenerów oraz drużyny z Ostrowca Świętokrzyskiego w 2017 roku.  Wśród sportowców pierwsze miejsce zajął waterpolista KSZO Ostrowiec Św. – Aleksander Ozga.

 

Galeria zdjęć z III Ostrowieckiej Gali Sportu – Tutaj. W naszej galerii znajdziecie Państwo ponad setkę zdjęć z tego wydarzenia.

 

  • Plebiscyt „Sportowiec roku 2017 w Ostrowcu Świętokrzyskim

1.Aleksander Ozga (piłka wodna)

2.Olga Pauliukouskaya (siatkówka)

3.Tomasz Persona (piłka nożna)

4.Andrzej Kołton (boks)

5.Dominik Jewiak (fitness)

6.Anna Miros(siatkówka)

7.Daniel Goliszewski (piłka ręczna)

8. Daniel Surowiec (boks)

9.Julia Szafrańska (pływanie)

10.Aleksandra Kępa (fitness)

  • Drużyna 2017 Roku

1.KSZO S.A. (siatkówka)

2.Juniorzy młodsi KSZO (piłka wodna)

3.KP KSZO 1929 (piłka nożna)

Wyróżnienie: Młodzicy KSZO (piłka wodna)

  • Trener 2017 Roku

1.Robert Serwin (piłka wodna)

2.Adam Grabowski(siatkówka)

3.Wojciech Surowiec (boks)

Wyróżnienia: Eugeniusz Cioch (boks)

Mariusz Stawecki (piłka wodna)

Mariusz Jurasik (piłka ręczna).

  • Odkrycie 2017 Roku

1. Dominik Cheba (piłka nożna)

Wyróżnienia: Dawid Brzeziński (boks),

Aleksandra Szczodrak (boks),

Wiktor Wołoszyn (judo),

Natalia Bugajska (fitness),

Wojciech Okręt (szachy),

Joanna Ciesielczyk (siatkówka),

Bartłomiej Sieniek (piłka ręczna),

Aleksandra Banaczkowska (pływanie),

Patryk Stefański (pływanie),

Maksymilian Krakowiak (piłka wodna).

  • Talent 2017 Roku

1.Jakub Wilk (pływanie)

Wyróżnienia: Kacper Delegiewicz (boks),

Mateusz Witkowski (judo),

Oskar Brociek (piłka nożna),

Gabriela Klepacz (fitness),

Maksymilian Bogucki (szachy),

Julia Giemza (szachy),

Maria Grudzień (szachy),

Bartosz Tarłowski (szachy),

Paulina Stroiwąs (siatkówka),

Filip Chmielewski (piłka ręczna),

Michał Klimas (pływanie),

Daniel Idzikowski (piłka wodna),

 Jakub Cemerys (taekwondo)

  • Sportowcy 2017 Roku Olimpiad Specjalnych

1.Paweł Kwiecień (Klub Olimpiad Specjalnych „SZANSA”)

2. Kamil Podsiadło (Klub Olimpiad Specjalnych „Rywal”)

3. Marcin Dunal (Klub Olimpiad Specjalnych „SZANSA”)

Wyróżnienia: Paweł Dunal  (Klub Olimpiad Specjalnych „SZANSA”)

Katarzyna Wójcicka  (Klub Olimpiad Specjalnych „SZANSA”)

Milena Szwagierczak  (Klub Olimpiad Specjalnych „SZANSA”)

Dominika Grześkiewicz  (Klub Olimpiad Specjalnych „SZANSA”)

Wioleta Pych  (Klub Olimpiad Specjalnych „SZANSA”)

Paweł Menducki ( (Klub Olimpiad Specjalnych „SZANSA”)

Rafał Bielewicz (Klub Olimpiad Specjalnych „Rywal”)

Trenerzy 2017 Roku Olimpiad Specjalnych

Remigiusz Woźniak

Justyna Wołowiec