poniedziałek, Listopad 20Ostrowiec Świętokrzyski w sieci

3:0 dla KSZO 1929 w świętokrzyskich derbach / ZDJĘCIA

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Wisła Sandomierz 3:0

Piłkarze KSZO 1929 pokonali dziś 3:0  w świętokrzyskich derbach sandomierską Wisłę.

Gospodarze otworzyli wynik w 29 minucie kiedy to Mateusz Mąka wyskoczył wyżej niż bardziej rośli obrońcy Wisły i strzałem głową pokonał Stanisława Wierzgacza. Kolejna bramka padła w 63 minucie.  Dominik Cheba przejął piłkę na osiemnastym metrze, wdarł się w pole karne i strzałem z dziesięciu metrów pomiędzy nogami bramkarza gości podwyższył wynik na 2:0.

Niewiele brakło aby w 80 minucie Michał Grunt zdobył kolejną bramkę dla KSZO. Nasz zawodnik zdołał przelobować Wierzgacza ale piłkę z linii bramkowej wybił jeden z obrońców Wisły.

W doliczonym czasie gry z szybką kontrą od połowy boiska wyszedł Łukasz Jamróz. Nasz napastnik silnym strzałem z prawej strony w długi róg bramki po raz trzeci pokonał bramkarza gości.

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 3-0 Wisła Sandomierz

bramki:
Mateusz Mąka 29 min. Dominik Cheba 63 min. Łukasz Jamróz 90 min.

Skład KSZO 1929: Zacharski – Sołtykiewicz (Mężyk), Dominik Cheba, Czajkowski, Mąka (Persona), Jamróz, Łokieć, Janik,  Kurdyavtsev, Grunt, Kapsa (Sarwicki).

Kolejne ligowe spotkanie w sobotę 23 września. Przeciwnikiem będzie Chełmianka Chełm, początek o godzinie 16 przy świętokrzyskiej.