środa, Sierpień 15Ostrowiec Świętokrzyski w sieci

Trzech 15-latków po narkotykach

opatow_narkotyki

Opatowscy policjanci zatrzymali trzech 15–latków, którzy znajdowali się pod wpływem środków odurzających. Jeden z nastolatków posiadał przy sobie porcję narkotyku a drugą ukrywał w domu. Teraz sprawą całej trójki zajmie się sąd dla nieletnich.

Wczoraj na jednej z ulic Opatowa do mężczyzny podbiegł młody człowiek, który dziwnie się zachowywał,  twierdził że został zaatakowany i jest ranny. Zaniepokojony mężczyzna wspólnie z 15- latkiem udał się do Komendy Powiatowej Policji w Opatowie.  Jak się okazało stan młodego człowieka wskazywał, że może znajdować się pod wpływem substancji zabronionych a do żadnego ataku jednak nie doszło. Policjanci szybko ustalili gdzie i z kim młody człowiek przebywał. Policjanci ujawnili na jednej z ulic Opatowa, dwóch 15-letnich kompanów nastolatka, których zachowanie również wskazywało, że  mogli zażywać substancje psychotropowe. Młodzi ludzie zostali przebadani przez lekarza. Na szczęście nie stwierdził on zagrożenia życia nastolatków. Podczas czynności mundurowi ujawnili u jednego z 15-latków torebkę z zawartością suszu roślinnego, wstępnie zidentyfikowanego jako marihuana. Natomiast w domu u nastolatka funkcjonariusze  ujawnili kolejną porcję narkotyku.

Mundurowi zabezpieczyli narkotyki, a 15-latków przekazali rodzicom.  Teraz sprawą młodych ludzi zajmie się sąd dla nieletnich.

źródło: policja.pl