niedziela, Sierpień 19Ostrowiec Świętokrzyski w sieci

Pożegnanie wakacji w Świętokrzyskiej Polanie

polana_wakacje

3 września zapraszamy do Kompleksu Świętokrzyska Polana na pożegnanie wakacji. W tym dniu zawita do nas Radio Zet Gold razem z dobrą zabawą, konkursami, zabawami, gadżetami i dobrą muzyką.
Co jeszcze będzie się działo w tym dniu?

Dorosłych ucieszy z pewnością 10% RABAT na bilety do naszej Oceaniki, Parku Miniatur i Krainy Zabawy oraz obecność EKO-BAZARU z przepysznymi produktami i wyrobami eko.

Na dzieci czeka wiele ATRAKCJI, w tym między innymi
– modelowanie baloników, zabawy i gry
– pokaz dużych i ogromnych baniek mydlanych oraz pokaz pasty balonowej
Bedzie kącik plastyczny i kącik sportowy z bramką gigant do rzutów piłką, koszykówka, siatkówka, wielkie piłki, bramki i klocki przestrzenne
Dla najmłodszych dzieci powstanie kącik z kolorowymi płotkami, klockami, bujakami, rowerkami i tunelami
Będą konkursy z nagrodami i wspólne zabawy taneczne i animacyjne, zawody sportowe, ale też doświadczenia i sztuczki.

Rozdamy mnóstwo gadżetów i słodkości.

3 września zapraszamy już od godziny 10.00.

Kompleks Świętokrzyska Polana

/Oceanika/Park Miniatur Świętokrzysko/Kraina Zabawy/Polanika/

Chrusty, ul. Laskowa 95
26-050 Zagnańsk k/Kielc

Od 4 września nowa wystawa „Potwory z Głębin”

potwory

Robal, wampirzyca, diabeł, najbrzydsza ryba świata… Od 4 września rusza w Oceanice nowa sala wystawowa z „Potworami z głębin”. Kilkanaście realistycznych makiet przedziwnych stworzeń z głębin oceanicznych, które można zobaczyć tylko na wystawie w Oceanice.


Oceanika w Kompleksie Świętokrzyska Polana (Chrusty koło Zagnańska) udostępniła zwiedzającym kolejną salę, a w niej kilkanaście makiet realistycznie odtworzonych zwierząt, zamieszkujących głębiny morskie. Na co dzień niedostępne dla oczu człowieka, ze względu na zamieszkiwanie w trudnodostępnych rejonach i wielkich głębokościach, wykształciły w toku ewolucji szereg mechanizmów pozwalających im na przetrwanie w skrajnie trudnych warunkach, wielkim ciśnieniu, niskim stężeniu tlenu i ciemności. Po wystawie oprowadzi przewodnik. Wejście na Wystawę nie jest dodatkowo płatne, więc wystarczy zakup biletu do Oceaniki.