środa, Sierpień 15Ostrowiec Świętokrzyski w sieci

Nowe połączenia na Lotnisko Modlin z Ostrowca Świętokrzyskiego

ostrowiec_modlin

PolskiBus.com rozszerza współpracę z przewoźnikiem ModlinBus! Pasażerowie z Rzeszowa, Radomia, Kielc, Lublina, Krakowa i Ostrowca Św. otrzymują możliwość rezerwacji podróży łączonych na Lotnisko Modlin w ramach jednej transakcji. Dogodna przesiadka będzie odbywała się w Centrum Warszawy na Placu Defilad. Bilety są już dostępne na www.polskibus.com.

Wspaniała wiadomość dla mieszkańców Rzeszowa, Lublina, Radomia, Kielc, Krakowa i Ostrowca Św.! Od dawna wraz z naszym partnerem ModlinBus otrzymywaliśmy prośby o wprowadzenie dogodnych połączeń na Lotnisko Modlin. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom udostępniamy nową ofertę podróży łączonych! A to wszystko w ramach jednego wyszukiwania, jednej atrakcyjnej ceny i jednej transakcji! mówi Piotr Pogonowski, Dyrektor Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.

Bardzo nas cieszy możliwość sprzedaży biletów łączonych na nowych kierunkach. Dzięki współpracy z PolskiBus.com powracamy do Radomia z bardzo atrakcyjnymi cenami biletów na Lotnisko Modlin. Mamy również nadzieję, że nowa oferta przypadnie do gustu szerokiej grupie klientów. – powiedział Marcin Sadowski, współwłaściciel ModlinBus.

Pasażerowie odbywający podróż łączoną będą odprawiani na podstawie e-biletu PolskiBus.com, otrzymanego w wiadomości e-mail po dokonaniu zakupu na www.polskibus.com. Podczas podróży z Przewoźnikiem ModlinBus Pasażerów obowiązywać będzie regulamin przewozów dostępny na https://www.modlinbus.pl/strony/page/regulamin/.