środa, Sierpień 15Ostrowiec Świętokrzyski w sieci

Zatrzymany za kradzież i posiadanie narkotyków

Ostrowieccy policjanci zatrzymali 21-latka podejrzewanego o kradzież. Mężczyzna dwukrotnie dokonał kradzieży markowych perfum o wartości 518 złotych z jednej z drogerii w Ostrowcu Świętokrzyskim. Dodatkowo posiadał przy sobie 1 działkę amfetaminy. Dzisiaj usłyszy zarzuty kradzieży oraz posiadania narkotyków. Za te przestępstwa grozi mu teraz kara do 5 lat pozbawienia wolności.

W miniony wtorek ostrowieccy policjanci zostali powiadomieni o kradzieży 2 sztuk markowych perfum w jednej z drogerii w Ostrowcu Świętokrzyskim. Jak wynikało z zapisu sklepowego monitoringu ten sam, początkowo nieustalony mężczyzna dwukrotnie odwiedzał drogerię i za każdym razem kradł opakowanie z perfumami. Pierwszej kradzieży dokonał w ubiegły piątek a kolejnej w dniu zgłoszenia. Zajmujący się sprawą policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu ustalili, że sprawcą kradzieży jest dobrze znany ostrowieckim funkcjonariuszom 21- leni mieszkaniec miasta. Wczoraj mężczyzna został zatrzymany. W trakcie przeszukania, policjanci znaleźli przy nim foliową torebkę z zawartością białego proszku. Badanie narkotestem wykazało, że była to amfetamina w ilości 0,5 grama.

21- latek usłyszy teraz zarzuty kradzieży oraz posiadania narkotyków. Za przestępstwa których się dopuścił  grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: policja.pl