poniedziałek, Czerwiec 25Ostrowiec Świętokrzyski w sieci

Zatrzymani z narkotykami

narko

Ostrowieccy policjanci zatrzymali 23–latka i 33-latka przy których ujawnili i zabezpieczyli 4 porcje amfetaminy oraz 3 porcje marihuany. Za to przestępstwo zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi im teraz 3 lata pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim od pewnego czasu podejrzewali, że 23–letni mieszkaniec  jednej z miejscowości w gminie Waśniów oraz 33-letni mieszkaniec Ostrowca Św. mogą posiadać środki odurzające. W czwartek w godzinach wieczornych funkcjonariusze zauważyli mężczyzn na jednej z ostrowieckich ulic. Uwagę mundurowych zwróciło nerwowe zachowanie się mężczyzn. W  trakcie przeprowadzonej interwencji policjanci ujawnili substancje w postaci białego proszku i suszu roślinnego. Po wykonaniu wstępnych badań okazało się, że były to amfetamina w ilości 4 gramów i marihuana w ilości 3 gramów.

Narkotyki zostały zabezpieczone a ich właściciele zatrzymani. Dzisiaj mężczyźni usłyszą zarzuty za posiadania narkotyków. Za to przestępstwo ustawa przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.

źródło: policja.pl