niedziela, Sierpień 19Ostrowiec Świętokrzyski w sieci

Przekroczył dozwoloną prędkość o 99 km/h

Pomimo wielu apeli kierowcy nadal przekraczają prędkość i stwarzają zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego. Wczoraj policjanci z ostrowieckiej drogówki zatrzymali do kontroli 23 – letniego kierowcę Opla Omegi, który w obszarze zabudowanym przekroczył prędkość o 99 km/h. Mężczyzna stracił prawo jazdy na 3 miesiące, został ukarany mandatem i otrzymał 10 punktów karnych.

Wczoraj wieczorem policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego z ostrowieckiej komendy kontrolowali pojazdy poruszające się ulicą Opatowską w Ostrowcu Świętokrzyskim. Około godziny 22.30 zatrzymali do kontroli Opla Omegę, którego kierowca w obszarze zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość o 99 km/h. 23- letni kierowca tego pojazdu stracił prawo jazdy na 3 miesiące, otrzymał 10 punktów karnych oraz nałożono na niego mandat.

Policjanci w dalszym ciągu przypominają kierowcom, że jadąc zbyt szybko stwarzają zagrożenie dla zdrowia i życia nie tylko dla siebie, ale również dla innych osób korzystających z dróg. Apelujemy o rozwagę i stosowanie się do obowiązujących przepisów, a także przypominamy, że przekroczenie dozwolonej prędkości w obszarze zabudowanym o 51km/h,  skutkuje zatrzymaniem prawa jazdy na okres 3 miesięcy.

źródło: policja.pl