wtorek, Sierpień 14Ostrowiec Świętokrzyski w sieci

Policja apeluje o trzeźwość za kierownicą

Wczoraj na terenie powiatu ostrowieckiego doszło do siedmiu kolizji drogowych z czego sprawcami dwóch były osoby nietrzeźwe. 41 letnia mieszkanka Ostrowca jak i sprawca drugiej kolizji 40 – letni mieszkaniec gminy Ćmielów mieli ponad 2 promile alkoholu we krwi. Obydwoje odpowiedzą za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości i spowodowanie kolizji drogowej.

W środę na terenie powiatu ostrowieckiego doszło do siedmiu kolizji drogowych z czego dwie spowodowały osoby nietrzeźwe. Do pierwszej z nich doszło przed godziną 16.00 w Ćmielowie, gdzie policjanci ostrowieckiej drogówki zauważyli jak 40 letni mężczyzna poruszając się samochodem m-ki Renault uderzył w tył Fiata Doblo. Jak się okazało, 40 latek oprócz tego, że doprowadził do kolizji drogowej to jeszcze miał ponad 2 promile alkoholu we krwi. Do drugiej kolizji doszło w Ostrowcu Świętokrzyskim po godzinie 20.30.  Spowodowała ją  41 letnia ostrowczanka, która będąc w stanie nietrzeźwości poruszając się swoim samochodem m-ki Renault uderzyła w zaparkowaną przed prywatną posesją Mazdę. Zarówno mieszkanka Ostrowca Św. jak i mieszkaniec gminy Ćmielów odpowiedzą za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości i spowodowanie kolizji drogowej.

Apelujemy !!!!

Nie pozwólmy nietrzeźwemu prowadzić samochodu. Nie bądźmy obojętni, bo w grę wchodzi ludzkie życie i zdrowie. Wielu tragedii można by uniknąć, gdyby w porę zareagował znajomy, pasażer, ktoś z rodziny, czy jadący w pobliżu kierowca.
Bądźmy rozważni  i  trzeźwi za kierownicą!

źródło: policja.pl