Ostrowiec Św.06 kwiecień 2015

Nowe stawki opłat za wodę i ścieki

Autor admin
Na czwartkowej sesji Rady Miasta radni ustalili nowe stawki opłat za dostarczoną wodę oraz za odprowadzanie ścieków. Dla odbiorców indywidualnych woda zdrożeje o 19 groszy za metr sześcienny, odprowadzanie ścieków będzie droższe o 28 groszy za metr sześcienny.

Ostrowiec Św.05 kwiecień 2015

Jutro Lany Poniedziałek

Autor admin
Policja radzi, aby w "śmigus-dyngus” nie przekroczyć granic dobrego smaku i zwyczaju. Konsekwencją chuligańskiego postępowania może być odpowiedzialność za wykroczenie, a nawet przestępstwo.

Sport04 kwiecień 2015

MOSiR zaprasza na Turniej "Dzikich Drużyn"

Autor admin
Jeszcze w kwietniu ma wystartować organizowany przez MOSiR piłkarski Wiosenny Turniej Dzikich Drużyn. Do turnieju mogą zgłaszać się zespoły składające się z osób w wieku od 16 lat w górę. Rozpoczęcie turnieju zaplanowano na 18 kwietnia, rozgrywki toczyły się będą w weekendy na Orliku Ogrody.
Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy na internetowej stronie MOSiR-u: www.mosir.ostrowiec.pl.
Komentarze Pobierz w postaci pdf  Wersja do druku

Sport04 kwiecień 2015

Remisy piłkarzy KSZO i KSZO Junior

Autor admin
Trzecioligowi piłkarze KSZO zremisowali z Wierną Małogoszcz 2:2 (1:0). Bramki dla zespołu Rafała Lasockiego strzelali Michał Kosowski oraz Michał Gajos.

Ostrowiec Św.04 kwiecień 2015

Dziś święcenie pokarmów

Autor admin
Dziś we wszystkich kościołach odbywa się święcenie pokarmów. W koszyczku nie powinno zabraknąć pieczywa, jajek, wędliny oraz soli i chrzanu. Jeśli mieliśmy wszystkie te artykuły to cały rok nie powinno nam niczego zabraknąć.
Komentarze Pobierz w postaci pdf  Wersja do druku
Idź do strony  1 2 3 ...... 38 39 40 ...... 55 56 57
Ostrowiecki serwis ogłoszeniowo informacyjny WirtualnyOstrowiec.pl jest wpisany jako tytuł prasowy w Sądzie Okręgowym w Kielcach Radakcja/Kontakt
Ostrowiecki serwis internetowy WirtualnyOstrowiec.pl oparty jest na systemie e107, posiadającym licencje GNU GPL License. Realizacja: strony internetowe kielce - ogłoszenia świętokrzyskie
Theme by Xen