Ćmielów06 marzec 2015

Wyremontują sale widowiskową.

Autor admin
Niedługo ruszy potrzebny już od wielu lat remont sali widowiskowej w Domu Kultury im. Witolda Gombrowicza na ćmielowskim rynku.
Wszystkie próby oraz zajęcia odbywające się na sali będą odwołane aż do końca czerwca.
Komentarze Pobierz w postaci pdf  Wersja do druku

Ostrowiec Św.06 marzec 2015

Andrzej Duda odwiedził Ostrowiec i Opatów

Autor admin
Dziś w Ostrowcu i Opatowie gościł kandydat na Prezydenta RP Andrzej Duda. W swoich krótkich wizytach mówił min. o zniesieniu ustawy podwyższającej wiek emerytalny oraz aktywnym tworzeniu nowych miejsc pracy.

Ostrowiec Św.05 marzec 2015

Andrzej Duda przyjeżdża do Ostrowca

Autor admin
Jutro ze swoją wizytą w Ostrowcu będzie gościł kandydat na Prezydenta RP Andrzej Duda. Spotkanie z mieszkańcami miasta rozpocznie się o godzinie 13.45 w siedzibie NSZZ Solidarność przy al. Jana Pawła II 65e (pawilony na os. Pułanki). Wcześniej bo o godzinie 12.30 Andrzej Duda spotka się z mieszkańcami Opatowa (Opatów ul. Kilińskiego przy Bramie Warszawskiej).
Komentarze Pobierz w postaci pdf  Wersja do druku

Ostrowiec Św.05 marzec 2015

Z wolontariatem za pan brat !

Autor admin
Działający przy Świetlicy Środowiskowa Wspólnoty Świętokrzyskiej - Zespół Pomocy Koleżeńskiej
Zaprasza wszystkie dzieci i młodzież w wieku od 10 do 17 lat do udziału w bezpłatnych zajęciach, młodsze dzieci zapraszamy na zajęcia językowe (j.hiszpański i j.niemiecki) zaś młodzież będzie mogła kształtować swoją osobowość w zajęciach filozoficzno - socjologiczno - etycznych i psychologicznych.

Ostrowiec Św.04 marzec 2015

Targi Edukacyjne dla gimnazjalistów

Autor admin
W czwartek i piątek (5,6 marzec) w budynkach WSBiP odbędą się II Targi Edukacji dla młodzieży gimnazjalnej.
Idź do strony  1 2 3 ...... 38 39 40 ...... 44 45 46
Ostrowiecki serwis ogłoszeniowo informacyjny WirtualnyOstrowiec.pl jest wpisany jako tytuł prasowy w Sądzie Okręgowym w Kielcach Radakcja/Kontakt
Ostrowiecki serwis internetowy WirtualnyOstrowiec.pl oparty jest na systemie e107, posiadającym licencje GNU GPL License. Realizacja: strony internetowe kielce - ogłoszenia świętokrzyskie
Theme by Xen