Ostrowiec Św.20 marzec 2015

Kradł złom

Autor admin
Ostrowieccy policjanci zatrzymali 47 - letniego mieszkańca Ćmielowa który kradł złom z terenu jednej z restauracji w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Ostrowiec Św.19 marzec 2015

Cztery szkoły do likwidacji

Autor admin
Podczas dzisiejszej sesji Rady Miasta radni przyjęli uchwały dotyczące likwidacji jednego z gimnazjów, trzech szkół podstawowych, oraz przeniesienia jednego gimnazjum i jednej szkoły podstawowej.

Sport18 marzec 2015

Siatkarki przegrały w Bydgoszczy

Autor admin
Przeżywający problemy finansowe i kadrowe siatkarski zespół KSZO Ostrowiec przegrał w pierwszym spotkaniu rundy play off o miejsca 5-8 z Pałacem Bydgoszcz 3:0 (25:22, 29:27, 25:17). Rewanż z Bydgoszczankami w niedzielę o 17 w hali przy świętokrzyskiej.
Komentarze Pobierz w postaci pdf  Wersja do druku

Ostrowiec Św.17 marzec 2015

Wielkanocna zbiórka żywności

Autor admin
Od piątku do niedzieli Świętokrzyski Bank Żywności w Ostrowcu Świętokrzyskim przeprowadzi kolejną Wielkanocną zbiórkę artykułów spożywczych. W akcji będzie uczestniczyć około 400 wolontariuszy, zebrane towary trafią do potrzebujących jeszcze przed świętami.
Komentarze Pobierz w postaci pdf  Wersja do druku

Ostrowiec Św.17 marzec 2015

Na pediatrii zakaz odwiedzin

Autor admin
Od dziś ostrowiecki szpital wprowadza zakaz odwiedzin pacjentów hospitalizowanych w Oddziale Pediatrii Zespołu Opieki Zdrowotnej w Ostrowcu Św. Powodem podjęcia decyzji jest zwiększona ilość zachorowań o podłożu wirusowym.

źródło zoz.ostrowiec.pl
Komentarze Pobierz w postaci pdf  Wersja do druku
Idź do strony  1 2 3 ...... 38 39 40 ...... 47 48 49
Ostrowiecki serwis ogłoszeniowo informacyjny WirtualnyOstrowiec.pl jest wpisany jako tytuł prasowy w Sądzie Okręgowym w Kielcach Radakcja/Kontakt
Ostrowiecki serwis internetowy WirtualnyOstrowiec.pl oparty jest na systemie e107, posiadającym licencje GNU GPL License. Realizacja: strony internetowe kielce - ogłoszenia świętokrzyskie
Theme by Xen