Sport24 wrzesień 2016

Pogrom przy Świętokrzyskiej

Autor admin
Szczypiorniści KSZO Odlewnia po wygraniu pierwszych dwóch spotkań dziś musieli przełknąć gorycz porażki. W hali przy Świętokrzyskiej zostali rozgromieni przez beniaminka pierwszoligowych rozgrywek ASPR Zawadzkie 31:23.
Komentarze
Podziel się:  Facebook Twitter

Sport22 wrzesień 2016

Arka lepsza w Ostrowcu [zdjęcia]

Autor admin
Po dobrym i emocjonującym meczu piłkarze KP KSZO 1929 przegrali w spotkaniu 1/8 Pucharu Polski z Arką Gdynia 2:1. Bramkę dla KSZO zdobył w 75 min. Michał Stachurski, dwie minuty później mogło być dwa do dwóch ale Klaudiusz Łatkowski nie wykorzystał rzutu karnego.