środa, Czerwiec 20Ostrowiec Świętokrzyski w sieci

Konkurs: Wygraj zaproszenia do Świętokrzyskiej Polany

konkurs_swietokrzyska_polana

Zapraszamy do udziału w konkursie, do wygrania mamy zaproszenia do Oceaniki oraz Parku Miniatur znajdujących się w Kompleksie Świętokrzyska Polana w Chrustach koło Zagnańska.

Wystarczy odpowiedzieć na dwa proste pytania:

  1. Ile litrów wody mieści się w zbiornikach OCEANIKI
  2. Ile gatunków zwierząt znajduje się w OCEANICE

Odpowiedzi prosimy wysyłać na adres email: witrualnyostrowiec@gmail.com do odpowiedzi należy dołączyć formułkę:

„wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w mailu (tylko i wyłącznie na potrzeby konkursu), zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.) oraz wyrażam zgodę na publikację swoich danych na stronie (w przypadku wygranej).”

Dla dwóch zwycięzców mamy przygotowane pojedyncze zaproszenia do Parku Miniatur Świętokrzysko oraz Oceaniki znajdujących się na terenie Kompleksu Świętokrzyska Polana(dwie nagrody po dwa zaproszenia, jedno do Parku Miniatur i jedno do Oceaniki).  Wyniki konkursu podamy na naszej stronie w poniedziałek. (Uwaga – zaproszenie do Parku Miniatur jest ważne tylko w dniach od poniedziałku do piątku).


Więcej o Kompleksie Świętokrzyska Polana oraz o wystawie Akwaryści Akwarystom która odbędzie się już w ten weekend pisaliśmy tutaj: Świętokrzyska Polana zaprasza na wystawę – niesamowite wrażenia gwarantowane

Oceanika plan prelekcji

 

Oceanika