środa, Czerwiec 20Ostrowiec Świętokrzyski w sieci

Disco Kadzielnia – to już dziś

Disco Kadzielnia 4

W sobotę, 22 kwietnia 2017 roku o godzinie 19.30 w Amfiteatrze w Kielcach, odbędzie się koncert „Disco Kadzielnia”. To już 4 edycja tej roztańczonej imprezy,  cieszącej  się  ogromną  popularnością. Kielecką widownię rozkołyszą największe gwiazdy polskiej muzyki dance i disco polo! Wystąpią: After Party, Long&Junior, Playboys, Bobi, Cliver, a na deser –  zespół, który wstrząsnął taneczną sceną i przebojem wdarł się na pierwsze miejsca list przebojów – Piękni i Młodzi! Na swoim koncie mają już wiele sukcesów, m.in. „Hit Roku”, finał programu „Must Be the Music”,  występ  podczas koncertu  sylwestrowego w Polsacie. Ich utwory cieszą się gigantyczną popularnością. Wszyscy wykonawcy rozgrzeją kielecki amfiteatr do czerwoności.

Razem z gwiazdami zaśpiewacie i zatańczycie i m.in „Ona jest taka cudowna”,  „Niewiara”, „Nie daj życiu się”, „Bujaj się” „Kolorowa Sukienka”, „Tańcz, tańcz, tańcz”, „Lejde”, „Fajna jest ta dziewczyna”, „Moje ciało oszalało”, „To ona mnie wyrwała”, „Bogini sexu”, „Heja hej”. Tego koncertu nie można przegapić.

Bliższe informacje: Agencja Artystyczna Kuman Team, ulica Okrzei 18/12,  Kielce,  IV  piętro, tel. 881 956 888, 41 345 39 30.


Portal WirtualnyOstrowiec.pl jest jednym z patronów medialnych imprezy Disco Kadzielnia 4.