niedziela, Sierpień 19Ostrowiec Świętokrzyski w sieci

Zaginęła 51-letnia mieszkanka Szewny

Komenda Powiatowa Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim poszukuje zaginionej 51 – letniej mieszkanki miejscowości Szewna, gm. Bodzechów Katarzyny Gruszki. Zaginiona w dniu 5 czerwca 2018 roku w godzinach wieczornych wyszła z domu i do chwili obecnej nie powróciła, jak również nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionej:  wzrost około 164 cm, krępej budowy ciała,  włosy krótkie blond, posiada widoczne blizny pooperacyjne na głowie. W chwili zaginięcia ubrana była w  spodnie jeansowe koloru niebieskiego, buty typu trampki z wzorem kwiatków . Posiadała przy sobie małą czarną torebkę oraz okulary korekcyjne z  grubymi czarnymi oprawkami.
Wszystkie osoby, które posiadają jakąkolwiek wiedzę na temat okoliczności zaginięcia Katarzyny Gruszki, bądź znają miejsce jej pobytu proszony jest o kontakt z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim ul. Aleja 3 Maja 9 lub telefonicznie pod nr tel. (41) 2671205 lub (41) 2671285 lub z najbliższą jednostką Policji pod nr tel. 997 lub 112.

źródło: policja.pl